#46 2006-09-17 10:03:31

Sigmar

Członek Wiecu

9710126
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 453
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Ok masz racje wykopmy wszytkich tak mimo to ze Fangorn jet jednym z czolowych ludzi ktorzy sie staraja o klimat forum. A Ty piszesz w klimacie?? chyba nie nie no nei rozliczajmy kto pisze kto nie i swoja droga Gesshoku jest jednym z czolowych wojow.. Kazdemu moze sie zdarzyc przeoczyc lub robic turniej na szybko itp.. wprowadzanie "stalinowskiego" systemu "jak nie jestes czerwony to wypad" raczej nie da rezultatu a tylko wyrobi nam nie najlepsza opinie i nie chodzi tu o to ze jestesmy zli jako gildia ale niepowazne jako ludzie


http://img219.imageshack.us/img219/2091/sigmarkopiafe3.jpg

Kiedys zaplakal swiat nad swoim koncem ale bylo za pozno oto jestem...

Offline

 

#47 2006-09-17 10:16:12

Behemoth

Veańczyk

Skąd: 100lica
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 136
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Czyli jeżeli ktoś pisze w klimacie, to może srać na każdą decyzję? Była wojopoczta. Myślisz, że ktoś przegapił tą wielką, zieloną cyferkę? Nie sądzę. Dopiero teraz skojarzyłem, że i Mugen wyklikał tury i nie zmienił podatku. To kolejny dowód nonszalancji i w przypadku Mugena czystego egoizmu. Dał temu dowód przy temacie o wpłatach. Jeżeli wierzysz, że oni po prostu PRZEOCZYLI tą decyzję to po prostu pozostaje mi Ci współczuć. Nawet załóżmy, że ktoś nie zauważył tematu na forum. Powiedzmy, że z jakiegoś powodu przeoczył i wojopocztę. Wystarczy zobaczyć jak rozkładają się podatki naszych członków i już na pierwszy rzut oka widać, że coś nie halo. "Ja mam 5% a cała reszta po 13%?. Dziwne". I tutaj albo biegiem na forum, albo wojopocztę do Herszta
Poza tym jak chcesz niby zmusić ich do zmienienia podatku, skoro i forum, i wojopoczta nie skutkują? Może chcesz im wysłać kartkę na święta?


Słyszysz za sobą kroki? Boisz się? Masz czego...

Offline

 

#48 2006-09-17 11:13:01

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Oboje Behemoth i Sigmar jesteście zbyt radykalni. Wykopanie tak znakomitych postaci o jakich mówimy nie jest dobrym pomysłem. Nie można też zostawić sprawy bez żadnej kary, bo nikt nawet ci najlepsi (w różnych dziedzinach życia gildii) nie są nietykalni. Kara być musi. Kwestia tego jaka. Ja swoją propozycje dałem i uzasadniłem.

Jestem skłonny uwierzyć, że Szerwet i Fangorn nie zwiększyli podatku przez przoczenie czy to wiadomości czy forum a najprawdopodobniej wiadomość przeczytali, odłożyli sprawe na później i zapomnieli. Takie sa moje podejrzenia. Jednak Mugen i Gesshoku zlekceważyli rozkaz i wykazali się po raz kolejny samolubnością. W ich przypadku nie sądze aby było to przeoczenie. Tak czy inaczej powinniśmy dać wyraźny sygnał, że takich zachowań tolerować nie będziemy.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#49 2006-09-17 11:53:15

Behemoth

Veańczyk

Skąd: 100lica
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 136
Punktów :   

Re: Czarna Księga

I o to mi chodzi. Kara którą zaproponowałeś jest całkiem sensowna
Szerwet i Fangorn nie mają tak naprawdę żadnej skazy ( jak tu już inni mówili wręcz same plusy ), co oczywiście nie tłumaczy takiego zachowania, ale Gesshoku i Mugen dali się poznać jako typowi egoiści, którzy uważają, że wysokim levelem mogą usprawiedliwić wszystko. To mnie najbardziej drażni i stąd tak kategoryczne poglądy


Słyszysz za sobą kroki? Boisz się? Masz czego...

Offline

 

#50 2006-09-17 12:37:35

Shlaffrock Hasyss

Despota

3419379
Skąd: Racek
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 49
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Co do szanownego Sherwetta, otóż nie ma on dostępu do sieci zwanej internetem przez okres wakacji. Regularnie raz w tygodniu (zgadnijcie dlaczego akurat w sobotę ) wbija się jednemu ze znajomków na chawirkę i klika szybciorem tury, po czym przeprowadza wszystkie walki turniejowe i odchodzi pozostawiając za sobą mgiełkę wojowniczej aury. Dlaczego takową wydziela? Bo sercem oddany jest sprawie Veass.

Dlaczego nie zmienił podatku? Otóż Wojtek jako kulturalny człek kiedy już korzysta z cudzego kompa, stara się zrobić wszystko raz-dwa i myknąć coby też nie przeszkadzać. Takowoż wszelkie wojo-poczty od mistrza kasuje bez czytania przekonany że zawierają znów słowa zachęty, której on ma w sobie wystarczająco mnogo. Nie był świadom konieczności zmieny podatku. Nie przeczytał wojo-poczty, nie zapoznał się również z tematem dot całej sprawy.

Wogóle to śmiesznym jest fakt że współojca organizacji sądzić chcecie.

Żet nie będzie grał swoją postacią do następnej soboty. Uczulę go na to żeby zmienił podatek przed wyklikaniem tur. Veass może jakoś przetrwa ten uszczerbek finansowy w wysokości 8% dochodów jednego z czonków. Może jakoś przetrwa...

Więc wrzućcie Panowie na luz


http://img88.imageshack.us/img88/1715/jaszczur2wg6.gif

Offline

 

#51 2006-09-17 20:11:33

Ssighames

Veańczyk

7165913
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 83
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Behemoth co jak co, ale ten topic jest poświęcony dla osób, które z jakiś niewyjaśnionych przyczyn nie miały możliwości zawalczyć na turnieju. Nie wiem po co mieszac sprawe turnieju do sprawy podatku. Poza tym jeżeli nie zrobią tego teraz (zmiane % podatku) to zrobią później. Ja wiem, że Elasharr chce by Veass był hmm "utopijną" gildia, ale by to osiągnąć trza sie natrudzić i wydaje mi się że Veass nie jest w takim "dołku" by tam kilka procent podatku więcej "zaszkodziło" wojom. wiec cytuje Slaffrocka "(..)wrzućcie Panowie na luz(...)"

Pozdrawiam


"Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie". - G.Buccaccio

Offline

 

#52 2006-09-17 21:17:50

Behemoth

Veańczyk

Skąd: 100lica
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 136
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Ssighames napisał:

Behemoth co jak co, ale ten topic jest poświęcony dla osób, które z jakiś niewyjaśnionych przyczyn nie miały możliwości zawalczyć na turnieju. Nie wiem po co mieszac sprawe turnieju do sprawy podatku.

Do mnie mówisz czy obok mnie? Jeżeli już chcesz się do czegoś [ćś......], to naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero potem pisz cokolwiek. Cały czas mówię tylko i wyłącznie o podatku. Drażni mnie postawa niektórych więc o tym mówie

A te kilka - jak Ty to napisałeś - "procĘt" nie robi żadnej różnicy, ale każdy średniointeligentny szympans zrozumie, że nie o to chodzi w całej tej sprawie

A temat miał służyć turniejowi... /sykacz


Słyszysz za sobą kroki? Boisz się? Masz czego...

Offline

 

#53 2006-09-17 23:21:07

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: Czarna Księga

No cóż... początkowo założyłem temat z myślą o turnieju jednak wynikła ww. syytuacja i zasadnym wydało mi się rozszeżyć go na potrzeby owej sytuacji co opisałem w pierwszym poście tegoż tematu. Nie ma więc nic złego w tym, że teraz prowadzimy tu ową dyskusje. Nie chodzi też o te, jak macie racje, marne kilka procent ale o lekceważenie rozkazu Herszta co jest wykroczeniem bardzo poważnym.

Fakt, że Veass nie jest w "dołku" zawdzięczamy pomysłom tworzących gildie i późniejszej wspólnej pracy nas wszystkich. Tak więc jeśli chcemy żeby gildia dalej rozwijała sie prężnie musimu dbać o nią wszyscy i wybrane jednostki nie mogą być z tego zwolnione. Jeśli ktoś uważa inaczej to jego miejsce jest raczej w GWN. bo w końcu to tam zbierają się Wielcy i Niezależni.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#54 2006-09-18 10:34:57

Ssighames

Veańczyk

7165913
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 83
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Behemoth ad.1 Założ inny topic poświecony "twojej" sprawie, a nie nabijasz posty w tym topicu
               ad.2 widze że jesteś facet z zasadami. Spoko
               ad.3 ...i nie wciskaj mi kitu, że nie kapuje o co chodzi
               ad.4 błędy to moja sprawa


Pozdrawiam


"Ze świata tego każdy ma tyle, ile sam sobie weźmie". - G.Buccaccio

Offline

 

#55 2006-09-18 13:53:02

Elasharr

Herszt

3488742
Skąd: W-wa/Veass ;)
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 271
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Wyznaczam karę w wysokości 850 k dla owych czterech wojowników. Są to mniej wiecej dwie dzienne pensje, kara nie uderzająca jakoś w ich rozwój, ale napewno odczuwalna (przynajmniej w moim odczuciu)
Dyskusję co do tej kwestii uważam za zakończoną, a dalsze komentarze za niewskazane.


Elasharr - ponury gwardzista
Herszt Veas
http://img377.imageshack.us/img377/7748/ela23wx.gif

Offline

 

#56 2006-09-21 10:00:37

Khhagrenaxx

Szlachcic Słowa!

9636309
Skąd: Racibórz/Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 430
Punktów :   
WWW

Re: Czarna Księga

To ja teraz od siebie dodam kilka słów - przynajmniej w mojej sprawie, bo na więcej nie mam czasu.

Rozumiem, że dla dzieci neostrady pogłoski o tym, że nie każdy ma dobry dostęp do internetu mogą wydawać się mocno przesadzone, ale tak w istocie, moi mili, bywa.

Do internetu mam dostęp raz w tygodniu, tak na około dwadzieścia minut. W tym czasie muszę zawalczyć, zatrenować i uzyskać w miarę dobry wynik w turnieju (tak średnio co drugi raz jestem w top10 więc nie jest źle). Prócz tego mam jeszcze zawsze coś innego do załatwienia - a to sprawdzić coś na uczelni, a to odpisać na jakiegoś ważnego maila. Sprawdzić oferty pracy etc.

To sprawia, że nie mam czasu na czytanie wojopoczt herszta... To jest sytuacja wyjątkowa, ale cóż... Nic na to nie poradzę. Więc żadnych kar pieniężnych nie zapłacę, bo właśnie jestem w trakcie zmieniania strategii rozwoju postaci i wszystko musi iść w alchemika...

Rozkaz to rozkaz, ale ja też mogę wydawać rozkazy... Jestem jednym z założycieli Veass i żaden woj mi tu nie będzie wyskakiwał, żeby mnie wyrzucić, bo kurwa jego mać nie zwiększyłęm jakiegoś jebanego podatku o kilka %. Nie każdy ma 15 lat, nie każdy nie musi zapierdalać przez wakacje, żeby kupić sobie kurtkę na zimię, buty etc. Więc kurwa może tak trochę zrozumienia? Przynajmniej dla człowieka, który przez założenie Veass wyleciał na stałe z top10 wojowników (ci pierwsi wiedzą jak było), w sesji tracił czas na znalezienie forum bez  reklam (co się niestety zmieniło) i jego dostosowanie etc.

Dziś mam wolne. Jestem na necie. Zmieniam podatek. Żadnych kar nie zapłacę.

A jeśli ktoś będzie narzekał, że są równi i równiejsi - no cóż, to nie Gaj Motyli i inne okołookrągłostołowe brednie.

Jak zawsze, pozdrawiam;)

A niech mi któryś mod ruszy jego wypowiedź, albo da minusa za wylgaryzmy... Ubiję prawym sierpowym z suta! - Azdrubal


Jak podaje Życie na gorąco...
http://www.wojownicy.imro.pl/forum/images/signatures/153428610449008427e157.jpg
Sherwett Hasyss

Offline

 

#57 2006-09-21 11:35:22

Sigmar

Członek Wiecu

9710126
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 453
Punktów :   

Re: Czarna Księga

ja tylko sie moge podpisac pod K. wreszcie mzoe niektorzy sie zamkna


http://img219.imageshack.us/img219/2091/sigmarkopiafe3.jpg

Kiedys zaplakal swiat nad swoim koncem ale bylo za pozno oto jestem...

Offline

 

#58 2006-09-21 11:46:06

Behemoth

Veańczyk

Skąd: 100lica
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 136
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Powiem tak:
Ja osobiście byłbym za zdjęciem kary finansowej z K. właśnie z powodów, które podał. Póki co Polska nie jest krajem, gdzie każdy może mieć dostęp do netu wtedy, kiedy chce. Można się spierać, że są kawiarenki jeżeli ktoś nie ma neta w domu itp, ale wydawać kasę tylko po to aby kliknąć kilka turek w grze jest kompletnie bez sensu. Tutaj wszystko rozumiem i jak napisałem wyżej byłbym za zdjęciem kary finansowej z K.
Inna sprawa to forma w jakiej on to wszystko przedstawił. Wywyższanie się i pogarda biją z tej wiadomości na wszystkie strony. Czujesz się lepszy od innych? Sprowadzę Cie na ziemię. Nie jesteś Jesteś jednym z założycieli Veass i naprawdę chwała Ci za to, ale zrobiłeś to tylko po to, aby potem innym to wypominać? Nie bądź żałosny. Inaczej się patrzy na ludzi zasłużonych, ale to wcale nie znaczy, że mają mieć inne prawa niż inni. Czy Ci się to podoba czy nie
Tak więc podsumowując. Będę gorąco apelował o to, abyś nie płacił żadnej kary pieniężnej, ale wcale nie dlatego, że jesteś jednym z założycieli Veass


Słyszysz za sobą kroki? Boisz się? Masz czego...

Offline

 

#59 2006-09-21 11:57:28

Khhagrenaxx

Szlachcic Słowa!

9636309
Skąd: Racibórz/Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 430
Punktów :   
WWW

Re: Czarna Księga

Zapłacę jak już zakończę swój plan - czyli tak za dwa, trzy tygodnie.

Pogarda - częściowo. Wywyższanie się - nie. Co mi się podoba, a co nie - to moja sprawa. Czy czuję się lepszy od innych - szczerze? Od niektórych, ale raczej nie z powodu tego, że założyłem veass etc. Jeśli takie odniosłeś wrażenie... Grzbi mnie to i nic mi do tego.

Tyle ode mnie.

Powodzenia na turnieju.


Jak podaje Życie na gorąco...
http://www.wojownicy.imro.pl/forum/images/signatures/153428610449008427e157.jpg
Sherwett Hasyss

Offline

 

#60 2006-09-21 12:13:01

Behemoth

Veańczyk

Skąd: 100lica
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 136
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Skoro już ten temat został poruszony to jako naczelny lustrator i wiecznie niezadowolony krasnolud chciałbym zauważyć, że panowie Mugen i Gesshoku notorycznie klikają turki i zbijają kupę kasy ( co oczywiście wykroczeniem nie jest ), ale najwyraźniej tej kasy nie zamierzają wpłacać ( za to już batem po dupie ). Byćmoże czekają do soboty.... tylko po co? Moim zdaniem to będzie kolejny przykład egoistycznego zachowania z ich strony. Mówię to w nadziei, że zadziała w nich typowo polska mentalność:
- nie skoczysz z tego mostu!
- co?! ja nie skoczę?!!!! 

Ostatnio edytowany przez Behemoth (2006-09-21 12:13:59)


Słyszysz za sobą kroki? Boisz się? Masz czego...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.emocje-uczucia.pun.pl www.gamedb.pun.pl www.pokemonunovahistory.pun.pl www.regatywat.pun.pl www.dzieciaczkowo.pun.pl