#46 2006-08-31 11:30:03

Clive

Trzeźwy inaczej;P

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Lucyfer, wypowiedz była skierowana do osób które tak panikowały przed tą zmianą. W szkole nie można ulepszać przedmiotów. Chociaz aby sprawdzić mieliśmy 1 poziom alchemika.
Samolubny?? moze ale nie lubie jak ktoś panikuje bo są zmiany i chce zatrzyać stan rzeczy który mu najbardziej pasuje a nie stanąć na wysokości zadania i elastycznie sie przystosowac do nowych okoliczności.
Napisałem że budynki powinny służyć wojnom i potworkom. Bo turniej i wyzwanie to sprawdzenie jak dobrą ma sie postać a nie jak silną gildie. Mi tez sie nie podoba za bardzo ta zmiana bo trace szanse walki z postaciami na zwinności lecz trudno, trzeba sie przystosowac. Ale wciąż ciesze sie zę mozna bez najmniejszych problemów walczyć z potworkami.


Clive is brutal and full of zasadzkas

Offline

 

#47 2006-08-31 11:33:18

IcyDeath

Veańczyk

3171083
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 341
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Clive jak zwykle dobrze mówi... co ty Lucyfer od niego chcesz


http://img155.imageshack.us/img155/5343/sygnaturka2uo5.png

Offline

 

#48 2006-08-31 11:47:32

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

IcyDeath, po ostatnim poscie Clive'a to już nic nie chce. Nawet się z tą wypowiedzią zgadzam. A zastrzeżenia miałem do wcześniejszych wypowiedzi i dokładnie opisałem jakie.

Co do sytuacji w BG... burdel. Piszą jakby im od linijki płacili, tylko że nic z tego ni wynika. Przerzucają się pomysłami a najgorszy jest pieniacz Drizzt. Już nawet odgrażał się pozwem do sądu jeśli Wojtek nie zwróci kasy za Obywateli, albo nie wycofa zmian. Najbardziej prawdopodobne pomysły to bojkot turnieju, połączenia BG i ABG, Do połączonej ABG i BG przyłączanie innych sojuszniczych gildii. W tym momencie najbardziej prawdopodobne jest połączenie BG i ABG oraz namawianie do przyłączenia sojuszników. Chcą też z nami gadać o bojkocie.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#49 2006-08-31 12:03:42

 Azdrubal

Śpiew Demona

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 320
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Z najnowszych wieści podobno bojkot nie jest planowany. Właśnie wymieniony przez ciebie pieniacz wymyślił podobno coś lepszego, ale za diabła nie chciał powiedzieć... Myślałem, że coś więcej wiesz.


Kiedyś kochałam... Teraz walczę. Kiedyś chciałam żyć... Teraz zabijam.



http://img175.imageshack.us/img175/6228/adahalnowysygnkopialb7.jpg

Offline

 

#50 2006-08-31 12:17:34

Aleksander

przybysz

Zarejestrowany: 2006-08-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

LoL. A Admin jak już wprowadził i tak nie wycofa (bo jak już coś w ogóle rusza znaczy że jest zdecydowany i przemyślał to), więc bojkot sprawi tylko to że będziemy jeden turniej w plecy ;P. Zresztą gdzieś 80% zmian spotyka się z ostrą krytyką i żądaniami obywateli o zwrot pieniędzy (Jak ktoś mówi po raz kolejny płacę, wymagam mam ochotę zacząć bić, palić i rabować). To jest właśnie skutek coraz większej rzeszy roll-playerów w internecie (to chyba jakieś post-crpgowe tendencje). Co to za różnica co się liczy w turnieju, poprostu trzeba być elastycznym i dostosować swoje postacie do zmian (a nie zasady do swoich postaci). Mi tam się zmiana podoba, bo w tym momencie ważniejsza jest umiejętność gracza niż liczebność gildii. Szkoda że sprzyja to trochę chomikowaniu ka$$hu pod alchemika, ale świat nie jest idealny.
Lucyferku:
Do Mugena to akurat najmniej można się czepiać bo to co zrobił z ciężko zarobioną kasą ze szkoły (budynki mieliście ponad 3x lepsze; a alchemika dało się w szkole używać, i dlatego Clive nie budował alchemika - linki to cheat), mi bardziej przeszkadzają ludzie którzy poumagiczniali sobie ekwipunek na bugu związanym ze zmianą podatku na gildię i teraz latają z bronią +17 za jakieś 50 milionów i szczerzą zęby że im dobrze idzie. A jeszcze bardziej mnie boli że niektórzy w swoje przekręty wkręcali całą gildię "wspaniałomyślnie" wpłacając swoje miliony na gildię. I mi nie sprawia satysfakcji że w takim wypadku rozkładamy błękitnych na turniejach. Teraz przynajmniej będę miał świadomość że nie dzięki cheaterom a dzięki swoim umiejętnościom rozkładam ludzi na turnieju.

Offline

 

#51 2006-08-31 13:06:05

Aegir_einarson

Weteran

5080890
Skąd: Stolica dolnego śląska
Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 439
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

No i koniec tematu kłódeczka:)


http://img213.imageshack.us/img213/3066/mjavatarnetxu5.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumawf.pun.pl www.siw.pun.pl www.czlapaki.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl www.gry-mmo.pun.pl