#31 2006-08-30 20:33:54

Vitriol

Wysłannik LP

Zarejestrowany: 2006-07-14
Posty: 27
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Azdrubal, ja takiego kija jakoś nie mam ochoty w oko przyjmować. No ale nieważne ;].
Wracając do tematu, zgadzam się w pełni, że liczniejsza gildia musi być silniejsza. I będzie niewątpliwie. Trzeba spełnić tylko jeden warunek: wprowadzić wojny, ale nie debilnej postaci w jakiej były przedtem. Według mnie cali wojownicy powinni się opierać na wojnach... to że Wojtek tego zdania nie podziela, to już nie moja wina. W obecnym systemie bezsensem jest to, że pojedynczy wojownik z mocniejszej gildii jest mocniejszy od identycznie rozwijającego się odpowiednika ze słabszej... siła gildii licznych powinna się wyrażać w zadaniach do których potrzeba wielu wojów...

P.S. Żeby nie być gołosłownym dziś wrzuciłem na forum teamu pomysł jak rozwiązać działania wojenne.... jeśli coś takiego by weszło w życie to wreszcie Woje mieliby jakiś motor, coś naprawdę ciekawego... no ale na opinię (szczególnie Wojtka) poczekać muszę ;]

Ostatnio edytowany przez Vitriol (2006-08-30 20:35:56)


Vlad Ingreholm
Strateg Legii Półksiężyca

...life feeds on life feeds on life feeds on life feeds on...

Offline

 

#32 2006-08-30 20:49:41

Clive

Trzeźwy inaczej;P

Zarejestrowany: 2006-08-11
Posty: 63
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Kilka rzeczy.
1. Pierdolicie od rzeczy i według mnie głupoty. A szczególnie Ciebie sykacz sie nie spodziewalem. Macie tak chujowe postacie zę boicie sie stracić bonusów bo zaczniecie przegrywać? Siłą jest wygrywac w każdych okolicznosciach.
2. Każdy straci to a mamy jednego z lepszych alchemików i tu mamy bonus. Wiec nie ma co tak panikowac.
3. Phil nie ma takiej słabej postaci, że nie mógl atakować mnie i Gesshoku to stracił sporo punktów. Zresztą jak dużo osób.
4. Turniej jest po to aby wyłonić najlepszego wojownika i gildie z najlepszymi wojownikami a nie taką która ma najlepsze budynki i dlatego wygrywa wiec te zmiany mi odpowiadają. Powinny być porządne wojny aby kowal i płatnerz miały zastosowanie oraz nie pomagają wam w walce z potworkami? Żadnych zalet nie widzicie? Mniej hp tracicie, wiecej kasy co daje lepsze budynki i przedmioty.
5. LP szanuje za ich wojowników i klimat, mają mało ich bo jest ostra selekcja i nie każdy sie nadaje. Dlatego kiepska gildią bym ich nie nazwał bo po tym co jest tutaj napisane wychodzi że mamy chujowych graczy których siłą jest ich liczba a powinno być inaczej. Zalozenie bylo ze bedziemy elitą wiec nie zachowujcie sie jak motłoch który sra po gaciach bo zrobili im kuku.
6. Zakladam że Phil nie ma takiego wpływu na Wojtka, a predzej by mu sie nie chciało(skądś to znam ) niż dla jednej osoby zmienił coś takiego. To musiało by mieć sens i w tym wypadku ma.
Dlatego róbcie co chcecie... ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem bojkotu.


PS. Zapomniałem, czy w IV erze jak zmniejszyli nam bonus z budynków z 5 do 3 to płakaliśmy beda w TKN rozwijajac tylko kowala? NIE pokazaliśmy że i tak jesteśmy mocni, że mamy mocnych graczy i to nam nie przeszkadza, tylko mała niedogodnośc, dalej bylismy ciągle w topie turnieju.


Clive is brutal and full of zasadzkas

Offline

 

#33 2006-08-30 20:59:49

gorush

Veańczyk

Zarejestrowany: 2006-07-20
Posty: 64
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

dajcie mi znac przed turniejem co i jak a nie


<^-^>

Offline

 

#34 2006-08-30 21:01:13

IcyDeath

Veańczyk

3171083
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 341
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Clive dobrze mówi.... bo to on jest full of zasadzkas....


http://img155.imageshack.us/img155/5343/sygnaturka2uo5.png

Offline

 

#35 2006-08-30 21:12:54

 Azdrubal

Śpiew Demona

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 320
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Hmmm, na temacie chyba wyczerpano już wszystkie "za" i "przeciw". Decyzję najlepiej niech podejmie Herszt, a nam wyśle mass poczte i tyle. Dostosujemy się po prostu:)


Kiedyś kochałam... Teraz walczę. Kiedyś chciałam żyć... Teraz zabijam.



http://img175.imageshack.us/img175/6228/adahalnowysygnkopialb7.jpg

Offline

 

#36 2006-08-30 22:09:40

Aegir_einarson

Weteran

5080890
Skąd: Stolica dolnego śląska
Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 439
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Od siebie dodam tyle że zgadzam się z Clivem. Gram berkiem i przed zmianami dostawałem łomot... po zmianie wzoru na siłę się polepszyło.. teraz znów coś się zmienia.... i trzeba najpierw sprawdzic jak to będzie hulało a dopiero potem sie wydzierac. Sam na początku byłem sceoptycznie do tego nastawiony.. przemyślałem temat.. i doszedłem do wniosku że teraz będzie dużo ciekawiej...przynajmniej dobierając przeciwników będzie można sprawdzić na prawdę jak dobrą postać się ma. Trzeba zobaczyc a dopiero potem gadać.. jeśli chodzi o BOJKOT to jestemstanowczo przeciw. Pokażmy że dajemy radę:P

Vlad.....szanuję was za to jaką gildią jesteście i jakich macie tam ludzi...wierzę że przy tej zmianie nie kierowaliście się własnymi korzysciami. Oby szczęście sprzyjało wam w nadchodzącym turnieju.


http://img213.imageshack.us/img213/3066/mjavatarnetxu5.gif

Offline

 

#37 2006-08-30 22:47:40

Mathrax

Veańczyk

4900285
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 96
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Można by powiedzieć, że idea ograniczenia wpływu budynków w turniejach jest słuszna. Wkońcu woje stają w szranki indywidualnie bez wsparcia gildii. W turnieju najlepszym może być gość ze słabej gildii, jeżeli tylko jest najlepszy. A tymczasem budynki, w naszym przypadku dają prawie połowę wartości Trafień i Uników (a mówię to mając szermierza, który ma niezłe własne T i U, inne profesje zyskują stosunkowo wiele więcej). Tak więc idea jest ok, ale...
1. W takim razie po co kowal i płatnerz jeżeli służą tylko w walce z potworami a nie w rywalizacji z innymi gildiami PÓKI CO na KAŻDYM polu?!
2. Nie jest fair dokonywanie tak znaczących zmian w sytuacji gdy wielu (np. nasza gildia) tak wiele zainwestowała w te właśnie PÓKI CO NIEPRZYDATNE budynki.
Jednym słowem jeżeli pojawi się inna forma rywalizacji gildii (wojny), gdzie zostaną wykorzystane te już rozwinięte budynki to będzie ok. Ale powinny się pojawić szybko po tych zmianach.

A póki co zgadzam się z Clivem.

Offline

 

#38 2006-08-31 00:16:40

Behemoth

Veańczyk

Skąd: 100lica
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 136
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Powinniśmy przynajmniej spróbować wygrać ten turniej. BG straciło na tym tyle ile my, a reszta gildii i tak może nas pocałować w zad. To będzie dobry moment na udowodnienie wszystkim, że nie jesteśmy masówką z wypasionymi budynkami, tylko elitą. I właśnie dlatego wygrywamy turnieje, a nie dzięki budynkom. Mnie osobiście Phil dużo bardziej wkurwia niż Drizzt i szczerze mówiąc koło pędzla mi lata czy musiał Wojtkowi zrobić laskę czy dał sie po prostu analnie wykorzystać żeby takie zmiany zostały wprowadzone. Mamy w gildii tylu zacnych wojów, że i tak te zmiany nie pomogą mu w wygraniu indywidualnego turnieju
Inna sprawa to rzekomy brak budynków poprawiających staty w erze VI. To co będzie?! Sam alchemik?! Jeżeli tak, to niech już nie będzie na tak idiotycznych zasadach jak teraz... Niech nawet nie będzie tych budynków w turniejach, ale NA BOGA w wojnach być po prostu muszą. To chyba logiczne, że liczniejsze i tym samym bogatsze gildie stać na lepszy sprzęt, a skoro takowy jest dostępny dla każdego, to jakieś bonusy do statów być po prostu muszą. Moim zdaniem powinno nawet przybyć budynków. Chociażby coś, co dorzucałoby troszkę dmg'u.
Póki co jednak wojen nie ma, VI ery też nie, więc trzeba się skupić na nadchodzącym turnieju. Inwestujmy wszystko w alchemika to prędzej czy później i tak wyjdziemy na swoim


Słyszysz za sobą kroki? Boisz się? Masz czego...

Offline

 

#39 2006-08-31 02:21:25

Elasharr

Herszt

3488742
Skąd: W-wa/Veass ;)
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 271
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

No, trochę mi zajęło aby się móc ustosunkować w tej sprawie.

Po pierwsze: będzie 20% a nie 10%. Wojtek to już potwierdził.

Po drugie: Nie będzie żadnego bojkotu, wątpie aby to była skuteczna metoda wywierania presji na Wojtku. Nie sądzę że się przejmie tym że część wojowników strzeliła focha.

Po trzecie: Zmiana jest wcale nie jest taka głupia. Wyrówna ona szanse na turnieju, jednak te 20% będzie dalej odczuwalnym wsparciem. Dodatkowo niech to będzie mobilizacja dla was, aby dbać o dobry rozwój swojej postaci i nie iść na łatwiznę. Pokażmy, że jesteśmy dobrzy także bez tak dużych bonusów!

Po czwarte: Widzę że trochę się zapędziliście w wypowiedziach. To forum na swoje zasady(widoczne w zakładce na gorze) i odgrywanie złej postaci nie zwalnia z kultury osobistej gracza który ją prowadzi. Dlatego radzę wam wstrzymywać się od rzucania wulgaryzmami na prawo i lewo a także od kierowania obraźliwych epitetów do kogokolwiek. Nie chcę wprowadzać jakiejś strasznej cenzury, bo rozumiem że w emocjach może się komuś wymsknąć pare ciepłych słówek, ale są pewne granice, które w miarę dojrzały człowiek powinien rozpoznawać.
Niech nasze forum będzie forum a nie jakąś latryną.


Elasharr - ponury gwardzista
Herszt Veas
http://img377.imageshack.us/img377/7748/ela23wx.gif

Offline

 

#40 2006-08-31 07:59:03

Aegir_einarson

Weteran

5080890
Skąd: Stolica dolnego śląska
Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 439
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

I już:P w każdym bądź razie zwieramy poślady i idziemy klepać na turnieju:) i będzie git:)


http://img213.imageshack.us/img213/3066/mjavatarnetxu5.gif

Offline

 

#41 2006-08-31 10:40:27

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Vit w 100% zgadzam sie z twoimi wypowiedziami. Bojkotowi sprzeciwiałem się od początku. Nie uważam też żeby stała nam się taka krzywda z której naprawieniem sobie nie poradzimy, więc cieszy mnie ostateczna decyzja Herszta.

Ale z tej dyskusji wynikła dla mnie przykra sprawa, a mianowicie :

Clive napisał:

1. Pierdolicie od rzeczy i według mnie głupoty. A szczególnie Ciebie sykacz sie nie spodziewalem. Macie tak chujowe postacie zę boicie sie stracić bonusów bo zaczniecie przegrywać? Siłą jest wygrywac w każdych okolicznosciach.
2. Każdy straci to a mamy jednego z lepszych alchemików i tu mamy bonus. Wiec nie ma co tak panikowac.

Takie wypowiedzi świadczą o tym, że jesteś wyjątkowo samolubny. Wojownicy Veass poświęcili się budowaniu naszej wspólnej potęgi. Przedkładając to ponad własne uzbrojenie. Ty przyszedłeś na gotowe i korzystasz ze zbudowanej przez nas infrastruktury wydałeś większość uzbieranego w Szkole złota na umagicznienie własnego sprzętu i jeszzce śmiesz nas krytykować. Uważam, że w takich wypowiedziach posówasz się za daleko.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#42 2006-08-31 10:54:21

Korthan

Veańczyk

Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 318
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Ej dobra koniec tych bezsensownych kłótni poprostu wszyscy czy prędzej do alchemika kupować najlepszy sprzęti lejemy leszczy na turnieju ja gram rycerzem moja postac nie ma bonusu do zr i zw a mimo to nie boje sie że mało walk wygram A i jeszcze jedno teraz wyjdzie kto walczył na treningach z rozebranymi a na turniejach atakował ludzi ze słabszych gildii i wogóle nie zwracał uwagi na rozwój swojej postaci według mnie nalezy zakończyć rozbieranie sie do treningu bo to własnie tam widzeliscie jakie macie postacie walcząc z innymi którzy mieli takie same bonusy z budynków!!!!Teraz jak jeszcze zostało do turnieju troche czasu to proponuje żeby wszyscy ubrali najlepszy sprzęt i każdy zobaczy z kim mu sie najlepiej walczy ale pamiętajcie ze nie tylko klasa sie liczy ale rasa tez!!!


http://img529.imageshack.us/img529/1987/korthansig15eo.gif

Offline

 

#43 2006-08-31 10:57:50

sykacz

Weteran

2152020
Skąd: aktualnie Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Lucyfer, przepram Cię bardzo, ale zanim Clive do nas przyszedł to był mistrzem BoSR. A bordówki miały wtedy lepszego alchemika i z tego co mi wiadomo część sprzętu, m.in. nagoleńce brzytwowe (które Mu już wypomniałeś wcześniej) umagicznił w szkole.
Poza tym, ani jedno słowo krytyki nie jest skierowane do Ciebie, więc o co się unosisz? I nie rób podziału na ludzi, którzy przyszli 'na gotowe' i na ludzi, którzy 'gotowe' robili. Nie o to tu chodzi.

Temat do zamnknięcia.


dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

http://img179.imageshack.us/img179/6193/sykaczsygnkopiavg6.jpg

Offline

 

#44 2006-08-31 11:06:46

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

sykacz napisał:

Lucyfer, przepram Cię bardzo, ale zanim Clive do nas przyszedł to był mistrzem BoSR. A bordówki miały wtedy lepszego alchemika i z tego co mi wiadomo część sprzętu, m.in. nagoleńce brzytwowe (które Mu już wypomniałeś wcześniej) umagicznił w szkole.

A ja myślałem, że w szkole nie można umagiczniać sprzętu. No ale cóż widać się myliłem.


sykacz napisał:

Poza tym, ani jedno słowo krytyki nie jest skierowane do Ciebie, więc o co się unosisz? I nie rób podziału na ludzi, którzy przyszli 'na gotowe' i na ludzi, którzy 'gotowe' robili. Nie o to tu chodzi.

Krytyka skierowana była do wszystkich, więc również do mnie. Jednak nie unosze się, tylko pisze jak widze tę sprawe. Nie robie tez podaziału na ludzi, którzy przyszli 'na gotowe' i na ludzi, którzy 'gotowe' robili jeżeli już to na tych, którzy wpłacili na gildie dużo i na tych którzy wpłacili mało. I nie traktujcie, prosze, mojej krytyki jako ataków na Clive'a, bo tak nie jest. Naświetlam jedynie te konkretną sprawe.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#45 2006-08-31 11:07:40

 Azdrubal

Śpiew Demona

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 320
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Hmmm Lucyfer, możesz nam za to powiedzieć, co kombinuje BG tak na prawdę? A co do zmian, to powiem niewiele:
Ludzie budowali potęgę Veass, owszem. Teraz zaczynają panikować, że ta potęga upadnie... I trudno! Też ubolewam nad takim rozwiązaniem, ale pamiętaj, że potęga Veass to nie budynki, tylko ludzie właśnie! To My, jako Veanczycy jesteśmy zgraną ekipą i nie wątpię, że nawet po wprowadzeniu zmian dostosujemy się do nich, jakiekolwiek by nie były i dalej będziemy potęgą

[EDIT]: Zamkniemy po odpowiedzi Lucyfera.


Kiedyś kochałam... Teraz walczę. Kiedyś chciałam żyć... Teraz zabijam.



http://img175.imageshack.us/img175/6228/adahalnowysygnkopialb7.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naukaidzieprecz.pun.pl www.czlapaki.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl www.forumawf.pun.pl www.siw.pun.pl