#1 2006-08-19 22:30:07

Khhagrenaxx

Szlachcic Słowa!

9636309
Skąd: Racibórz/Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 430
Punktów :   
WWW

Gadzia złośliwość:)

Miałem kiedyś zwyczaj, w czwartej erze, że gdy mi się nudziło wysyłałem do niektórych - takich co to mają masę spiskowych teorii - wojowników anonimowe wojopoczty, opatrzone sporą ilością błędów etc. Ot, taka chora zabawa:P

Plan jest taki - wysyłamy do wojów z top100, pokroju GLOGNARA, Dreico i innych matołów, z gildii nieelitarnych, ale mających kontakty z 'gildiami z kręgu' wiadomości - anonimy. Mroczne sojusze, intrygi, pogróżki i w ogóle - takie niezłe bagienko:D

W każdym będzie informacja, że 'nasz' kontakt w 'świecie wielkich wojowników' to Nutrin Darkmoon (Po prostu z Ogiem nie trawimy tego plugawca...)

Szkoda tylko, że weszli w sojusz z Mithril, bo mimo wszystko z Bolivarem dałoby się pożądnie pogadać, a tak będzie miał związane ręcę trochę, przez te cipki...

-------------

Jeszcze jedna sprawa, czy na te rzeczy, które przedstawił Sigmar, o tym, że wysyłaliśmy zaproszenia - czy damy jakąś odpowiedź - oficjalną (to jednak może spalić nasz kontakt) czy olewamy sprawę; niech obleńce wirują w jelitach, skręcają się tam i kipią ze złości...


Jak podaje Życie na gorąco...
http://www.wojownicy.imro.pl/forum/images/signatures/153428610449008427e157.jpg
Sherwett Hasyss

Offline

 

#2 2006-08-20 00:11:52

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: Gadzia złośliwość:)

K. trzeba było wcześniej mówić, że nie chcesz sojuszu PMC z MV. A tak sam przyłozyłem do niego rękę. Znaczy nie z dobroci serca tylko uznałem, że lepiej żeby PMC mieli sojusz z MV niż z BG. A z BG już było bardzo blisko.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#3 2006-08-20 08:32:57

Sigmar

Członek Wiecu

9710126
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 453
Punktów :   

Re: Gadzia złośliwość:)

No uwazam ze na to co przypadkiem wymsknelo sie z forum PMC powinnismy olac raczej jest to informacja jak powinnismy ich traktowac czyli jak wroga Oni na poczatku snuli plany zeby z nami miec sojusz hehehe pozniej zeby grabic LP ale jak sie dowiedzieli ze Veass ma sojusz z LP jakos sprawa napasci na LP ucichla nagle temat zniknal A jesli chodzi o rozsylanie pogrozek.... mysle ze to wspanialy pomysl


http://img219.imageshack.us/img219/2091/sigmarkopiafe3.jpg

Kiedys zaplakal swiat nad swoim koncem ale bylo za pozno oto jestem...

Offline

 

#4 2006-08-22 04:36:50

Elasharr

Herszt

3488742
Skąd: W-wa/Veass ;)
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 271
Punktów :   

Re: Gadzia złośliwość:)

Perfidnym pogróżkom niegodnym szlechetnego wojownika mówimy...TAAAAAK.
Jak najbardziej za, tylko że ja bym poczekał aż zacznie się system wojen. Póki co wszelkie pogróżki będą odbierane jako jałowe gadanie. Dopóki nie będzie praktycznej możliwości ataku taka pogrożka nic nie będzie znaczyć. A na dodatek wysłana do jakiegoś gówniarza spotka się z odpowiedzią w stylu "No to lamery pokażcie co możecie"


Elasharr - ponury gwardzista
Herszt Veas
http://img377.imageshack.us/img377/7748/ela23wx.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lamker.pun.pl www.worldofbleach.pun.pl www.bakuganmoc.pun.pl www.animes.pun.pl www.narutoxgra.pun.pl