#31 2006-08-03 14:14:56

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Korthan napisał:

...to nie odemnie zależy niech wypowiedzą sie inni

Jak nie od Ciebie ? To zależy od każdego kto jest w szeregacvh Veass.

Napewno nie ma co nastawiać się na większą liczbe osób nie spełniających wymagań. Okres próbny to spoko pomysł. Choć właściwie to każdy u nas jest na okresie próbnym, bo jeśli przestanie spełniać wymagania to i tak wyleci choćby był członkiem Starszyzny.

A w kwesti Vual'a to mimo, że niełapie się na lev to jakoś koleś mi się podoba i byłbym za zrobieniem wyjątku i przyjęciem go. Powtórze jednak byłby to wyjątek a nie stała reguła. Mam przeczucie, że ten koleś może sporo wnieść do życia gildii.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#32 2006-08-03 16:48:36

 Azdrubal

Śpiew Demona

Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 320
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Lucyfer i o to mi dokładnie chodzi... Skoro jest taki zdeterminowany, żeby do nas dołączyć, to myślę że doceni fakt przyjęcia i będzie się udzielać.


Kiedyś kochałam... Teraz walczę. Kiedyś chciałam żyć... Teraz zabijam.



http://img175.imageshack.us/img175/6228/adahalnowysygnkopialb7.jpg

Offline

 

#33 2006-08-03 18:44:16

Sigmar

Członek Wiecu

9710126
Zarejestrowany: 2006-06-19
Posty: 453
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Mysle ze Vual wniesie sporo. A swoja droga Azdrubalu sprawa zostala juz poruszona


http://img219.imageshack.us/img219/2091/sigmarkopiafe3.jpg

Kiedys zaplakal swiat nad swoim koncem ale bylo za pozno oto jestem...

Offline

 

#34 2006-08-04 09:01:10

Aegir_einarson

Weteran

5080890
Skąd: Stolica dolnego śląska
Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 439
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Zgadzam się z wami i popieram jego kandydaturę nie mniej jednak wydaje mi się że robienie wyjątków nie ma sensu. Żal mi gościa bo oceniając podanie wiedziałem że pisze 2 raz i że już raz zostało ono odrzucone, jednak pewne kryteria są po to żeby ich przestrzegać i powinny obowiązywać wszystkich. Takie jest moje zdanie. Dogonienie średniej poziomu nie powinno mu sprawić problemu - tu zgadzam się z og-iem. Zawsze można zrobić też tak żeby podgonił przynajmniej połowę lvl-i brakujących do średniej i wtedy go przyjąć.. skoro tak wam zależy.


http://img213.imageshack.us/img213/3066/mjavatarnetxu5.gif

Offline

 

#35 2006-09-10 17:54:23

Ghostwheel

Veańczyk

1031001
Zarejestrowany: 2006-06-26
Posty: 36
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Ostatnie turnieje dały trochę do myślenia. Niestety w ostatnim BG i BBP nas pokonały. Oczywistym powodem tego jest dużo większa ilość osób w obu gildiach.
Obie chyba poszły na masowość. Powoduje to że powinniśmy jeszcze raz zastanowić się nad elitarnością naszej gildii. Jeżeli inni mają się nas bać, powinniśmy być jak najwyżej w rankingu gildii. Ale tego nie uda nam się dokonać bez dodatkowych członków i zwycięstw w turniejach.  Może należałoby zaproponować jakiemuś bractwu połączenie z nami, zmniejszyć próg lvl do przyłączenia. Możliwości jest wiele.

Czy zostajemy "elitarną" gildią, ale dajemy się po mału spychać w rankingach, czy idziemy na masowość (oczywiście w rozsądnych granicach). Może to dać nowego kopa gildii.

Moja wypowiedź ma na celu podjęcia tego tematu. Ciekawią mie opinie innych Veańczyków.  Naszą siłą ma być strach innych.

Offline

 

#36 2006-09-10 18:20:16

Elasharr

Herszt

3488742
Skąd: W-wa/Veass ;)
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 271
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Nie zapominajcie że jest też ranking top 10, który pokazuje z których gildii są najsilniejsi zawodnicy.

A teraz powiem wprost. Gildia Veass nie była, nie jest i nie będzie masówką. To naprawdę nie problem wybudować te koszary do 100 członków, i przyjmować kogo się da. Najpewniej szybko byśmy wrócili na 1 miejsce w rankingu. Jednak Veass jest przygotowywana systematycznie do nadejścia wojen. Mamy być twardą zwartą grupą łajdaków która będzie klepać inne, liczne ale tak naprawdę słabe gildie.


Elasharr - ponury gwardzista
Herszt Veas
http://img377.imageshack.us/img377/7748/ela23wx.gif

Offline

 

#37 2006-09-10 18:35:31

Ghostwheel

Veańczyk

1031001
Zarejestrowany: 2006-06-26
Posty: 36
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Tylko czy doczekamy się wojen w tej erze. Patrząc na zmianę zasad gry w trakcie trwania ery może być różnie.

Mówiąc o rozsądnej masówce miałem na myśli pozyskanie jakichś dodatkowych osób, nie żeby zaraz do 100. Dałoby to możliwość dokonywania przesiewu osób, które będą chciały walczyć dla chwały Veass. Zaś przypadki braku udziału w turnieju nie będą się zdarzać.

Offline

 

#38 2006-09-10 18:54:24

Behemoth

Veańczyk

Skąd: 100lica
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 136
Punktów :   

Re: Próg punktowy

To co nastąpiło we wczorajszym turnieju prędzej czy później musiało nadejść. Póki mieliśmy szanse nasze słabe występy w turnieju strasznie mnie irytowały. Właśnie ze względu na to, że Veass miało być elitą. Obecnie po prostu nie ma możliwości przebicia gildii, które mają o 15-20 więcej ludzi. Natomiast jak tylko wejdą wojny, to łącząc siły z LP po prostu będziemy potęgą nie do przebicia. Myślę, że nawet bez nich z łatwością rozprawimy się z BG a tym samym zdobędziemy szacunek. Innych gildii nie biorę pod uwagę, bo to same miernoty. Jedynym problem pozostaje tak naprawdę system walk w wojnach.
Jednak martwi mnie trochę życie wojenne, które można odnawiać tylko raz dziennie ( to nadal faworyzuje masówki... )


Słyszysz za sobą kroki? Boisz się? Masz czego...

Offline

 

#39 2006-09-10 20:11:04

Etrius

Veańczyk

5056101
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 330
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Z tego co mi wiadomo praca nad wojnami nie jest narazie brana po uwage. Gadałem z Wojtkiem i mowił, ze prace mozi czasami trwają, ale On nie chce zeby to było tak jak w zeszłej erze nieprzemyślane, tylko porzadnie zrobione, wiec szybko się wojen nie doczekamy. A co do naszych szans?? Niespekulowałbym naraziem bo to nie ma sensu, biorąc po uwagę czynnniki jakie mogą wpływać na przebiegi wojen...BG i BBB moga się porządnie rozrosnąc i nie jest powiedziane, ze będziemy wygrywali tak poprostu. Moze być cięzko i chyba kazdy o tym wie.


http://img169.imageshack.us/img169/3186/etriuscopyzg6rn9.png

Offline

 

#40 2006-09-10 21:28:06

Shlaffrock Hasyss

Despota

3419379
Skąd: Racek
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 49
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Zasady funkcjonowania Veass zostały na początku wyraźnie ustalone. Nie turniejowe zwyciężanie było założeniem początkowym o ile mi wiadomo. Oczywistym był dla mnie fakt, że dobrzy wojownicy, tacy, którzy do Veass się nadają skończą się prędzej czy później. Dlatego jakiekolwiek przyjmowanie ludzi sposa jasno wyznaczonego wymaganiami kręgu spowoduje w moich oczach pierwszy krok do upadku organizacji.
Jeśli chcecie wygrywać turnieje, proszę bardzo, nikt w Veass na siłę nie trzyma. Są gildie, które rozwijają się w tym kierunku...


http://img88.imageshack.us/img88/1715/jaszczur2wg6.gif

Offline

 

#41 2006-09-10 22:31:29

Korthan

Veańczyk

Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 318
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Jak dla mnie to nie ma co zwiększć na siłe liczby osób bo nie chce być w takiej gildii co za chwile połowie osób znudzi sie ta gra albo zaczna ja olewać bo tacy to tylko ciśnienie mi moga podnieść bo np jkabysmy zaczęli tak przyjmowac kogo bądz to dużo osób by tez odeszło z Veass a nikt nie chce zebyśmy stali sie taka gildią jak SK czy PMC gdzie tylko pare osób jest dobrymi wojownikami a reszta to dzieci które nawet nie zabardzo wiedzą o co wb tej grze chodzi


http://img529.imageshack.us/img529/1987/korthansig15eo.gif

Offline

 

#42 2006-09-11 14:10:47

Etrius

Veańczyk

5056101
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 330
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Kortkanie masz racje. Moze niepotrzebnie rozbudowane były koszary o poziom wyzej, ale co tam Mielismy nadzieje ze jeszcze ktos ze Szkół przyjdzie i zasili szeregi Veass, a jezeli nie chcą to trudno ich wielka strata, a my możemy się cieszyć Nasza dość dużą elitą najlepszych graczy, ktorzy podwyzszają poziom za tych słąbszych, choc w Veass nie ma az tak słabych wojowników. Dobrze ze poziom jest wmiare wyrównany i kazdy moze sobie trenować z tymi, co dbają o dobro innych i zmieniają broń .


http://img169.imageshack.us/img169/3186/etriuscopyzg6rn9.png

Offline

 

#43 2006-09-11 14:25:18

Korthan

Veańczyk

Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 318
Punktów :   

Re: Próg punktowy

z tym ściąganiem broni to mam mieszane odczucia bo z jednej strony zyskujemy darmowe punkty expa ale też tracimy bo nie wiemy na ile tak naprawde warta jest nasza postać trenując z ubranymi osobami widzimy różnice w ich i naszym rozwoju i zależnie od tego czy wygrywamyczy nie mozemy sami ocenic nasz sposób prowadzenia postaci a teraz gdy bonusy z gildii bedą sie mało liczyc to wtedy trzeba bedzie polegać tylko na sobie a nie na tym co daje nam gildia.A to że rozbudowalismy koszary to nie przeszkadza zawsze jest jakas rotacja ludzi miedzy gildiami i napewno jeszce znajdzie sie paru chetnych osób  do tego aby sie do nas dostać


http://img529.imageshack.us/img529/1987/korthansig15eo.gif

Offline

 

#44 2006-09-11 14:47:44

Etrius

Veańczyk

5056101
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 330
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Znajdziemy paru chętnych, ale nie bezie to juz raczej nikt dobry...A co do trenowania. Poczęsci masz racje z tym ze nie wiadomo potem na co kogo stać, ale spojrz na to z tej strony, ze nie kazdy się rozbiera i jak ktos chce się wyprobować to trenuje z tymi ubranymi


http://img169.imageshack.us/img169/3186/etriuscopyzg6rn9.png

Offline

 

#45 2006-09-11 19:44:05

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: Próg punktowy

Dokładnie, TT mamy dość sporo, jak je wykorzystamy zależy tylko od nas. Można większość walk wykonać na rozebranych przeciwnikach a raz na jakiś czas kilka z tymi ubranymi i ocenić jak sprawdza się w boju nasza postać. Jednak przy takiej losowości (to nie żadne moje narzekanie) zbyt często zdaża się, przegrywać walki treningowe, które teoretycznie powinniśmy wygrać nawet gdy matematyka przechyla szale mocno na naszą strone. W ten sposób tracilibyśmy sporo exp'a.

Co do koszar to nic nie szkodzi, że mamy kilka miejsc wolnych. Skończył się już etap ostrej rekrutacji. Teraz jeśli ktoś się do nas przyłączy to tylko dlatego, że odejdzie z innej gildii i będzie szukał lepszego dla siebie miejsca.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wlzaoczni.pun.pl www.penguinarmy.pun.pl www.dragon-world.pun.pl www.microrc.pun.pl www.ks-biecz.pun.pl