#1 2006-08-30 12:51:16

sykacz

Weteran

2152020
Skąd: aktualnie Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 165
Punktów :   

[Turniej 2.09] BOJKOT!

Pewnie niewiele z Veass wie, ale zmiany zostaję wprowadzone dla Phila, który ma słabeńką gildię i dostaje pod dupie od każdego w turnieju. Nawet jego dorobek turniejowy jest mizerny(675p przy 100lvl), bo musi atakować duzo słabszych od siebie. Dogadał się on z adminem i w ramach 'wyrównania szans' zostają wprowadzone ograniczenia (10%). Tyle tytułem wstępu, teraz do rzeczy.
Moja propozycja wygląda tak. Zbojkotujmy ten turniej. Każdy z naszej gildii (no i nasi sojusznicy, o ile się zgodzą), w dniu turnieju będzie rozebrany do majtek (Portos może być bez), nikt nie bierze udziału w walkach. Może w końcu 'ktoś' zrozumie, że Wojowniki to nie tylko Phil i jego słabeńka gildia.
Pomysł ten proszę rozesłać do wszystkich naszych wojowników z ostrzeżeniem, że niedostosowanie się do zakazu walk grozi relegacją. Proszę rozesłać go również do Naszych Sojuszników i przede wszystkim do Błękitnej Gildii. Pokażmy wszystkim, że Wojownicy to ludzie, a nie tylko Phil latający z gilem do pasa, bo dostał wciry od wszystkich!

/ pomysł oczywiście wymaga akceptacji Herszta i członków Wiecu, ale proszę go zrealizować w miarę szybko, szczególnie jeśli chodzi o wysłanie tego do BG /


dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

http://img179.imageshack.us/img179/6193/sykaczsygnkopiavg6.jpg

Offline

 

#2 2006-08-30 13:05:39

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Najpierw podejmijmy decyzje, poźniej przekażemy to do BG. Jest to takie sobie rozwiązanie bo ani na Wojtku ani na Philu nie zrobi żadnego wrażenia. Im się wydaje, że są pempkami świata i tyle. Lepszym rozwiązaniem będzei sprężenie się i wygranie turnieju jak to było ostatnio. Rozbudowujmy szybciej alchemika, bo nic innego się już nie opłaca i umagicznajmy skórzany sprzęt a jak starczy kasy to co tam kto jeszcze bedzie chciał. Powinniśmy być elastyczni i musimy dostosowywać się do każdej sytuacji, w tym tkwi siła prawdziwego wojownika. Niech mięczaki z BG narzekają na Phila i zmiany a my zróbmy swoje.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#3 2006-08-30 13:06:40

Axsis

Veańczyk

Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 84
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

ja jestem całkowicie za tym pomysłem nie po to rozbudowalismy sobie płatnerza i kowala i dawalismy kase na gildie zeby teraz na turnieju dostawac tylko 10% z budynków Phil nie moze przebolec ze przez słabo rozbudowana gildie ne moze atakowac najsilniejszych na forum głównym jest wyraźny sprzeciw więc nie walczymy w turnieju niech sobie no i w sobote każdy rozebrany


http://img231.imageshack.us/img231/1069/sygnaaxisahj7.gif

Offline

 

#4 2006-08-30 13:20:31

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Pomysł byłby dobry gdyby był chć cien szansy na to, że przyniesie jakieś skutki. Ale znam Phila i Wojtka już dość długo i to nie tylko z forum głównego i wiem, że to nic nie da.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#5 2006-08-30 13:20:49

portos

przybysz

7984818
Zarejestrowany: 2006-08-20
Posty: 141
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Ja ZAWSZE walcze bez majtek.

Offline

 

#6 2006-08-30 13:24:11

Vual

Veańczyk

8285405
Zarejestrowany: 2006-07-10
Posty: 760
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

tylko jakby co to żeby nas BG w chuja nie zrobiło i nie pozakładali wszystkiego w ostatniej chwili


Mors Tua Vita Mea


http://img136.imageshack.us/img136/4051/sigwbmpkj0.png

Offline

 

#7 2006-08-30 13:25:43

Axsis

Veańczyk

Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 84
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

hmmm no to może zrobimy to drugie rozwiązanie mamy te 8kk na koncie to rozbudujmy tego alchemika i nie dajemy juz nic w kowala i płatnerza tylko alchemik alchemik i alchemik pomysł z podatkiem byłby dobry bo kazdy wpłacałby mniej wiecej po równo no a reszta szłą by na ulepszanie sprzętu ja nie wiem jaki jest wojtek i phil nie znam ich ale na forum głównym jest tyle przeciwów ze chyba jak by sie dogadał nie tylko z BG ale tez z kilkoma innymi więkzymi gildiami to mogłoby poskutkowac przeciez sami by na turniejach nie walczyli a atakowanie rozebranych osób to tez nie bedzie dla nich frajda


http://img231.imageshack.us/img231/1069/sygnaaxisahj7.gif

Offline

 

#8 2006-08-30 13:26:09

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

No to ja już wiem, że BG ma inne plany. Brali pod uwage bojkot ale zrezygnowali z tego. Wymyślili właśnie, że połącza BG z ABG i będą budować tylko alchemika.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#9 2006-08-30 13:43:03

sykacz

Weteran

2152020
Skąd: aktualnie Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Ten alchemik wejdzie w życie dopiero z parę tygodni!! Teraz trzeba pokazać wszystkim, że ściemniać to my, a nie nas!! Rozmawiałemz kilkoma osobami na BG i uważają to za dobry pomysł, ale bez oficjalnego stanowiska nie mogą nic zrobić. Lucyfer jeśli uważasz, że Wojtek i Phil mogą walić Cię w dupę kiedy chcą to proszę bardzo, ja na takie coś nie pozwolę! Zanim będziemy mieli stosowny poziom alchemika możemy przecież zbojkotować turniej, nawet jeżeli to nic nie da w ten weekend, to inne gildie zobaczą, że Nam nie jest to obojętne i same przyłączą się do protestu. A jeżeli ta sytuacja będzie się utrzymywać to kasuję postać. Mnie nie jest obojętne co Wojtek (Pan i Władca jak się każe tytułować, taki chuj jak batorego komin) robi z moją kasą i gdzie ją przepija. W wojowników gram od samego początku i zapewniam was, że takich wałków jak teraz to jeszcze nie było.
Jeżeli ta sytuacja będzie się utrzymywać to kasuję postać i zajmę się graniem w heroesmini. Tam przynajmniej Phil nie będzie żądał wyrównania szans, bo ma słabszą postać. Kurwa! No!


dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

http://img179.imageshack.us/img179/6193/sykaczsygnkopiavg6.jpg

Offline

 

#10 2006-08-30 13:57:16

Axsis

Veańczyk

Zarejestrowany: 2006-07-21
Posty: 84
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

nie wiem jak inni ale mnie sykacz przekonał  i tylko teraz pasuje jescze żeby herszt sie wypowiedział no i rozesłał wojopoczte z postanowieniem co robimy na sobotnim turniejem ja jestem za bojkotem!!!


http://img231.imageshack.us/img231/1069/sygnaaxisahj7.gif

Offline

 

#11 2006-08-30 14:01:06

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

sykacz napisał:

Rozmawiałemz kilkoma osobami na BG i uważają to za dobry pomysł, ale bez oficjalnego stanowiska nie mogą nic zrobić.

A oficjalne stanowisko najprawdopodobniej będzie inne, bo to w dużej mierze odemnie zależy.

sykacz napisał:

Lucyfer jeśli uważasz, że Wojtek i Phil mogą walić Cię w dupę kiedy chcą to proszę bardzo, ja na takie coś nie pozwolę

No to Ty próbuj niepozwalać a ja wiem, że to nic nie da. I jedyne co Ci pozostanie to skasowanie postaci.

sykacz napisał:

Zanim będziemy mieli stosowny poziom alchemika możemy przecież zbojkotować turniej

Możemy też go wygrać i rzucić w twarz Philowie, że choćby wlazł Adminowi do dupy nawet bez posmarowania smalcem to on i jego postać i tak są nic nie warte.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#12 2006-08-30 14:06:31

sykacz

Weteran

2152020
Skąd: aktualnie Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Lucyfer nie bój się robić wielkich rzeczy, co masz do stracenia? punkty na jednym turnieju? No dajże spokój. Twoje sceptyczne myślenie 'to i tak nic nie da' jest myśleniem zabobonnych chłopów, a nie człowieka wykształconego (sądzę, że takim jesteś). Dlatego proszę: nie bądź takim zadufanym w sobie dupkiem jak Phil i Koji, tylko WALCZ o swoje, bo Ci się należy!

Wiedz o Tym, że czasem milczenie więcej zdziała niż tysiąc słów. W tym wypadku nasza nieobecność na turnieju może zdziałać na prawdę dużo.

BG napisał:

Uther - bojkot turnieju jest dobrym pomysłem
Cerester - Bojkot... ja myślałem o wyszyszczeniu gildii... przed turniejem wszyscy wylatują z gildii... Przyjęci byliby dopiero w niedziele
Drizzt - jestem na TAK
mat27 - rzucił pomysłem o bojkocie

To sa wypowiedzi Rady Błękitu, jeszcze jakieś przykłady?


dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

http://img179.imageshack.us/img179/6193/sykaczsygnkopiavg6.jpg

Offline

 

#13 2006-08-30 14:10:39

Vual

Veańczyk

8285405
Zarejestrowany: 2006-07-10
Posty: 760
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Ja jestem za bojkotem albo jakimś innym zdecydowanym działaniem. "Chuj adminowi w dupe"


Mors Tua Vita Mea


http://img136.imageshack.us/img136/4051/sigwbmpkj0.png

Offline

 

#14 2006-08-30 14:13:26

Lucyfer

Inkwizytor

Zarejestrowany: 2006-06-18
Posty: 220
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

Ja poprostu nie lubie robić rzeczy z góry skazanych na niepowodzenie. Walczyć o swoje owszem. Ale wybieram inne metody.


Bores Mun - Postać Bez Twarzy

Offline

 

#15 2006-08-30 14:15:41

sykacz

Weteran

2152020
Skąd: aktualnie Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 165
Punktów :   

Re: [Turniej 2.09] BOJKOT!

A skąd masz pewność, że to będzie porażka?


dewizę mieć: w straconej trzeba walczyć sprawie
marzeniem żyć, tak przecież najciekawiej
potężnym strach dać, maluczkim dawać pokrzepienie
wciąż naprzód iść i nie mieć czasu na zmęczenie
wyszczerbić miecz, lecz czyste mieć sumienie

http://img179.imageshack.us/img179/6193/sykaczsygnkopiavg6.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siw.pun.pl www.naukaidzieprecz.pun.pl www.czlapaki.pun.pl www.gry-mmo.pun.pl www.granarutoarena.pun.pl